O Firmie

Kompleksowe rozwiązania technologiczne pod 1 dachem.

Firma Nextcare została założona w jednym celu: aby uprościć wszystkie kwestie związane z technologią informatyczną dla naszych klientów z branży hotelarskiej, handlowej oraz gastronomicznej. Minęły już czasy, kiedy każde rozwiązanie IT musiało być planowane i instalowane przez osobne firmy. Nasz zespół wyspecjalizowanych ekspertów ze wszystkich dziedzin technologii zapewnia, że nasi klienci będą mieli jeden punkt kontaktowy w całym procesie zaangażowania technologicznego.

Nasze doświadczenie
30
Specjalistów
225
Łącznie lat doświadczenia
40
Certyfikaty
75+
Zadowolonych klientów
300+
Ukończonych projektów

Nasza historia

Nasza firma jest w czołówce firm zajmujących się technologią w obiektach hotelowych i handlowych od 1998 roku, kiedy branża ta dopiero raczkowała. Nasi założyciele należeli do pionierów w opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które usprawniły działalność, poprawiły doświadczenia gości oraz wyniki biznesowe hoteli i sprzedawców detalicznych.

Na przestrzeni lat nieustannie rozwijaliśmy się i dostosowywaliśmy do zmieniających się potrzeb branży. Wdrażamy nowe technologie, opracowujemy najnowocześniejsze rozwiązania i poszerzamy naszą wiedzę, aby sprostać wymaganiom szybko zmieniającego się rynku.

Dziś oferujemy kompleksowy pakiet rozwiązań, który obejmuje wszystko, od aplikacji mobilnych i kiosków samoobsługowych po analitykę opartą na sztucznej inteligencji i platformy oparte na chmurze. Nasz zespół ekspertów jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, a dzięki ścisłej współpracy i komunikacji z Klientami, dba o to, aby i oni byli na bieżąco.

 

Od 1998

Nasze doświadczenie rozpoczęło się od pracy w Hugin Sweda, firmie będącej pionierem we wdrażaniu technologii punktów sprzedaży (POS) na całym świecie. Firma została założona na początku lat 70. w Szwecji i szybko stała się liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji elektronicznych kas fiskalnych i systemów POS.

Od 2008

Po przejęciu firmy Hugin Sweda przez MICROS-fidelio w 2008 roku, nasz zespół odegrał kluczową rolę w przekształceniu i rozszerzeniu działalności firmy w Polsce.

Od 2015

Po zakupie MICROS-fidelio przez Oracle w 2015 roku, kluczowi członkowie naszej firmy pracowali bezpośrednio dla Oracle i pomagali w transformacji i rozwoju firmy w Polsce.

Od 2015

Vimana była wieloletnim partnerem serwisowym firmy MICROS-fidelio w latach jej działalności. Działem Hospitality firmy kierowali Mariusz i Bożena Szpytma, aż do momentu sprzedaży go firmie HRS.

Od 2018

HRS kupuje Vimana Hospitality i wraz z transakcją wprowadza do firmy założycieli. Bożena i Mariusz Szpytma odegrali kluczową rolę w rozwoju i rozszerzeniu działalności firmy w kraju i regionie.

Od 2022

Firma NextCare powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i zmieniające się warunki rynkowe, które stwarzały możliwość zaoferowania naszym klientom innowacyjnych rozwiązań. Od dawna marzeniem założycieli było stworzenie firmy, która będzie w stanie dostosować się i dynamicznie reagować na zmieniające się potrzeby klientów.

Nasz zespół

Nasi założyciele stawiają na pierwszym miejscu naszych klientów - fundament naszej działalności. Wdrożyli oni podejście skoncentrowane na kliencie, które obejmuje systemy, szkolenia i koncentrację na budowaniu długoterminowych relacji. Ich zaangażowanie w zadowolenie klienta jest kluczowym czynnikiem naszego sukcesu i wyróżnia nas na tle konkurencji.

Skontaktuj się z nami

Poznaj najlepsze rozwiązania IT dla swojej firmy hotelarskiej lub gastronomicznej.